Komentāri

Kad velojoslas pārklāj sniegs, to noslodze ir zemāka nekā vasarā, bet garnadži neguļ un velosipēdus zog no pagrabiem, noliktavām, kāpņutelpām un pat lodžijām, stāsta Valsts policijas parstāvji.

Lai arī velozādzību skaits ir lielāks tad, kad riteņu vairāk uz ielas, vidēji ziemā ik dienas nozog divus velosipēdus. Piemēram, janvārī tika nozagts 31 divritenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Žurnālistam Mārim Zanderam velosipēds “aiznests” no slēgtas kāpņutelpas.


Māris Zanders, žurnālists:

Jautājums ir, kas notiek [sabiedrībā – red.], ja cilvēki ir gatavi 30 eiro peļņas dēļ, izpildīt tādu “vingrojumu” kā zādzību. Nedomāju, ka par zagtu velosipēdu var nopelnīt vairāk.

Tikmēr Valsts policija atgādina, ka nozagtus velosipēdus ir vieglāk atrast tad, ja tie tiek reģistrēti. Ja reģistrācija nav veikta, tad meklēšanas darbos policistiem noderēs iepriekš uzņemts divriteņa attēls.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl