Komentāri

Vēlēšanas noslēgušās, un nu ievēlētajiem deputātiem, kuriem savu uzticību dāvājuši vēlētāji, būs jāķeras pie priekšvēlēšanu laikā sasolīto labumu īstenošanas dzīvē.

Taču vai no visiem politiķiem pēc četriem gadiem arī varēs sagaidīt apmierinošu atbildi uz jautājumu, vai programmā apsolītais ir izpildīts? Tikai neliela daļa solījumus formulējusi konkrēti – ar gadiem, sasniedzamiem rādītājiem un atvēlamajām naudas summām. Bet lielākā daļa centusies no konkrētības izvairīties, piemēram, diezgan lakoniski solot ”rūpēties par vecāko paaudzi”. Un šāds solījums dod daudz plašākas manevru iespējas, atskaitoties saviem vēlētājiem pirms nākamajām vēlēšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt tēlainās un plaši interpretējamās frāzes programmās liek uzdot jautājumu par to kvalitāti.

Piemēri – ko partijas solījušas programmās

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl