2 komentāri

Pašvaldību vēlēšanas ieviesušas izmaiņas arī Saeimas sastāvā.

Dažādu pilsētu domēs ievēlēti seši Saeimas deputāti. Un likums paredz, ka viņi zaudē parlamenta deputāta mandātu. Tāpēc pašvaldībās ievēlēto parlamentāriešu vietā Saeimā ienāks jauni deputāti. No darba Saeimā jāatvadās Reģionu apvienības līderim Mārtiņam Bondaram, “Vienotības” deputātam Vilnim Ķirsim, Rihardam Eigimam no Zaļo un zemnieku savienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt partija “Saskaņa” zaudējusi pat trīs līdzšinējos Saeimas deputātus – frakcijas vadītāja vietnieku Valēriju Agešinu, Ņikitu Ņikoforovu un vienu no atpazīstamākajiem “Saskaņas” parlamentāriešiem Andreju Elksniņu. “Saskaņas” Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs neslēpj, ka šo trīs deputātu aiziešana no parlamenta viņam ir zaudējums.

Jānis Urbanovičs

Jānis Urbanovičs
partijas “Saskaņa” Saeimas frakcijas vadītājs

Man kā frakcijas vadītājam, protams, rūgtas asaras jālej. Bet kā vienam no partijas vadītājiem man ir lepnums par viņiem un prieks par Jūrmalas, Daugavpils un Liepājas ļaudīm un “Saskaņas” atbalstītājiem.

Vaicāts, vai tas ir zaudējums frakcijai, Urbanovičs atbild: “Zaudējums, protams, ka ir. Šobrīd skaidrs, ka man trūkst gan rokas, gan kājas un vēl kaut kā trūkst. Ar katru no viņiem aiziet kaut kas no manis paša arī.

Video: LNT Ziņu sižets

Foto: partiju uzdzīve vēlēšanu naktī

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • Larisa Rudzroga
 • Santa Ozoliņa
  0 0 0

  Santa Ozoliņa

  Tā kā Ventspilī, katrā vēlēšanās iecirknī darbojas cilvēki no Kristovska pārtikas, iespējams, iespējams, tika FALSIFICĒTI VĒLĒŠANĀS REZULTĀTI???
  Kā jūs varat paskaidrot šos SASKAŅAS ciparus?
  Naktī cipars bija viens un no rīta ir cits un tika vienai partijai. Vai neviens neievēroja???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl