Komentāri

Pašvaldību vēlēšanu iecirkņi ir atvērti, un jau no rītdienas tajos varēs nobalsot. To varēs izdarīt tie cilvēki, kuri savā iecirknī nevarēs ierasties sestdien – vēlēšanu dienā.

Kā pareizi jāpauž sava izvēle un vai iedzīvotāji ir par to informēti?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtība, kā vēlētājam jābalso pašvaldību vēlēšanās, pēdējos četros gados Latvijā nav mainījusies. Pilsonim jādodas uz noteiktu iecirkni, kuru nepieciešamības gadījumā bija iespēja iepriekš mainīt. Šo iespēju izmantojis ievērojami lielāks balsstiesīgo skaits nekā iepriekšējās vēlēšanās.

Uz savu iecirkni jādodas, līdzi ņemot pilsoņa pasi vai personas apliecību. Sev tīkamajā vēlēšanu zīmē drīkst izdarīt atzīmes. Kandidāta, kuru neatbalsta, vārds un uzvārds ir jāizsvītro, bet pie īpaši atbalstāmā kandidāta vārda jāpievelk plusa zīme. Ņemot vērā vēlētāju vilktos mīnusus vai kāsīšus, Centrālā vēlēšanu komisija pat definējusi, ko nozīmē plusa zīme.

Video: LNT Ziņu sižets

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl