Vēlēšanas 2017: Plusiņš vai ķeksītis. Kā pareizi jāpauž sava izvēle?

Komentāri

Pašvaldību vēlēšanu iecirkņi ir atvērti, un jau no rītdienas tajos varēs nobalsot. To varēs izdarīt tie cilvēki, kuri savā iecirknī nevarēs ierasties sestdien – vēlēšanu dienā.

Kā pareizi jāpauž sava izvēle un vai iedzīvotāji ir par to informēti?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtība, kā vēlētājam jābalso pašvaldību vēlēšanās, pēdējos četros gados Latvijā nav mainījusies. Pilsonim jādodas uz noteiktu iecirkni, kuru nepieciešamības gadījumā bija iespēja iepriekš mainīt. Šo iespēju izmantojis ievērojami lielāks balsstiesīgo skaits nekā iepriekšējās vēlēšanās.

Uz savu iecirkni jādodas, līdzi ņemot pilsoņa pasi vai personas apliecību. Sev tīkamajā vēlēšanu zīmē drīkst izdarīt atzīmes. Kandidāta, kuru neatbalsta, vārds un uzvārds ir jāizsvītro, bet pie īpaši atbalstāmā kandidāta vārda jāpievelk plusa zīme. Ņemot vērā vēlētāju vilktos mīnusus vai kāsīšus, Centrālā vēlēšanu komisija pat definējusi, ko nozīmē plusa zīme.

Video: LNT Ziņu sižets

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl