Komentāri

Pašvaldību vēlēšanas beigušās! Un tagad galvenā intriga – kuras partijas iekļūs domēs.

Centrālā vēlēšanu komisija visu nakti strādāja, skaitot balsis un rēķinot, kuras partijas pārvarējušas liktenīgos piecus procentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un tātad – kopā valstī pie vēlēšanu urnām devušies 50,41% balsstiesīgo. Kopā tas nozīmē, ka balsojuši vairāk nekā 720 000 pilsoņu. Visaktīvākie balsotāji bijuši Rīgā, kur pie vēlēšanu urnām devušies vairāk nekā 58% vēlētāju, bet visneaktīvākie bijuši zemgalieši. Vismazāk balsots Rundāles novadā, kur novēlējis vien katrs trešais pilsonis, taču šajā novadā balotējās tikai viens saraksts.

Ja salīdzina ar iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām, kas notika 2013. gadā, tad redzam, ka vēlētāju aktivitāte bijusi par aptuveni 5% augstāka.

Video: Latgale, Kurzeme, Vidzeme, Zemgale, Rīga – vēlēšanu aktivitāte un provizoriskie rezultāti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl