Vēlēšanas 2017: kultūra nav izšķirošā vēlētāju izvēlei

Komentāri

Vairums partiju savās priekšvēlēšanu programmās iekļāvušas arī solījumus sekmēt kultūras dzīvi un Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanu.

Reģionos partiju programmās izskan arī solījumi paveikt konkrētus darbus, piemēram, uzbūvēt piebūvi, jumta segumu vai stāvlaukumu pie kultūras nama, atbalstīt konkrētu kultūras iestāžu darbību. Lai arī kultūras dzīves notikumi, pasākumi un daudzveidība ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, tas nebūt nav galvenais faktors, pēc kura cilvēki izvēlas, par ko balsot vēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daudz būtiskāki ir jautājumi, kas skar sociālekonomisko situāciju un dzīves kvalitāti, kā arī ikdienas izdevumus.

Video: LNT Ziņu sižets

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl