Vēlēšanas 2017: CVK nolemj piecos novados pagarināt pieteikšanās termiņu

Komentāri

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) nolēmusi pagarināt pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu iesniegšanu piecos novados, jo tajos saņemts tikai viens kandidātu saraksts.

CVK apkopotā informācija liecina, ka šāda situācija ir Lubānas, Pārgaujas, Rundāles, Vaiņodes un Varakļānu novadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likums paredz, ka Centrālajai vēlēšanu komisijai ir jālemj par desmit dienām pagarināt kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu, un šodien tas vienbalsīgi arī tika izdarīts.

Vai kādā no pieciem novadiem tiks izmantota papildus dotā iespēja – iesniegt sarakstu -,  kļūs zināms valsts svētkos, 4. maijā, kad noslēgsies sarakstu iesniegšanas pagarinātais termiņš.

Kā vērtēt konkurences trūkumu cīņā par vēlētāju balsīm? Cik nopietni uztverami tie politiķi, kuri pieteikušies kandidēt, tikai pateicoties termiņa pagarināšanai? Par to LNT Ziņu sižetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl