Vējonis viesojas pie latviešiem Kopenhāgenā un tiekas ar Dānijas karalieni

Komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis divu dienu oficiālā vizītē apmeklē Dāniju. Tās laikā viņš tikās ar Dānijas karalieni Margrētu II un Dānijas premjerministru Larsu Leki Rasmusenu.

Vējonis uzaicināja Dānijas karalieni nākamgad apmeklēt Latviju, kad notiks Latvijas simtgades svinības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Raimonds Vējonis
Latvijas valsts prezidents

Dānijas atbalsts bija ļoti svarīgs, Latvijai atgūstot neatkarību un kļūstot par Eiropas un Transatlantisko organizāciju dalībvalsti. Vienmēr atcerēsimies Jūsu vizīti Rīgā pirms 25 gadiem, kas bija pirmā kādas karaliskās personas ierašanās Latvijā pēc neatkarības atjaunošanas

Savukārt tiekoties ar Dānijas premjerministru, amatpersonas pārrunāja drošības situāciju reģionā un kopīgo darbu, lai mazinātu hibrīdapdraudējumu un dezinformācijas radītos riskus, kā arī sadarbību globālajā cīņā pret terorismu. Dānijas premjerministrs uzsvēra, ka šonedēļ gaidāmajā NATO samitā noteikti tiks diskutēts par alianses lomu terorisma izskaušanā.

Vējonis apmeklēja arī Antvorskovas sardzes karabāzi, tiekoties ar Latvijas karavīriem, kuri Dānijas vadītā kontingenta sastāvā gatavojas dalībai pret teroristisko organizāciju ”Daesh” vērstajā starptautiskajā operācijā. Jūlija beigās seši Latvijas karavīri dosies pusgadu ilgā misijā uz Irāku, kur apmācīs irākiešu drošības spēkus cīņā pret teroristiem.

Vējonis arī ciemojās Latvijas vēstniecībā Kopenhāgenā un tikās ar latviešu kopienas pārstāvjiem Dānijā, aicinot viņus aktīvi piedalīties Latvijas valsts simtgades pasākumu organizēšanā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl