Vējonis uz vēlēšanu iecirkni dodas ar kājām un atvainojas iedzīvotājiem par CVK nedienām

23 komentāri
Vējonis uz vēlēšanu iecirkni dodas ar kājām un atvainojas iedzīvotājiem par CVK nedienām
JĀNIS ZARIŅŠ, TV3 ZIŅAS

Savu balsi Eiropas Parlamenta vēlēšanās sestdienas rītā vēlēšanu iecirknī Ogrē atdevis Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni.

Nedaudz vairāk kā 100 metrus garo ceļu no dzīvokļa Nogāzes ielā līdz vēlēšanu iecirknim Dārza ielā Vējoņu pāris mēroja ar kājām apsardzes un mediju pavadībā.

“Šajā reizē piedalās daudz partiju sarakstu, iedzīvotājiem ir ļoti plaša izvēle – ir jaunas partijas, ir pieredzējušas partijas. [..] Mana izvēle nebija sarežģīta, es zināju, par ko balsošu,” TV3 Ziņām atzina Valsts prezidents.

Komentējot šajās vēlēšanās piedzīvotās nedienas, Vējonis atvainojās balsstiesīgajiem iedzīvotājiem par Centrālās vēlēšanu komisijai radušajām problēmām. “Zināmā mērā ir sanācis, kā sanācis. Tas ir ļoti nepareizi, ka CVK piedāvā nepārbaudītus risinājumus iepriekšējās vēlēšanās, līdz ar to iedzīvotājiem radot neērtības un varbūt pat iespēju nenobalsot. [..] Es valsts vietā vēlos atvainoties visiem Latvijas vēlētājiem par tām neērtībām, kas radās, atnākot uz vēlēšanu iecirkņiem.”

Plašāk TV3 Ziņās plkst. 19.00!