Vējonis: Truksnim pareizi būtu atkāpties

Komentāri

Jūrmalas mēram Gatim Truksnim, kuram Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemērojis aizdomās turamā statusu lietā par Zaļo un zemnieku savienības iespējamu nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, būtu pareizi atkāpties no amata. Tā uzskata Valsts prezidents.

Pirmo reizi komentējot KNAB sākto kriminālprocesu par partiju finansēm, kurā aizdomās tiek turēts arī uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš, prezidents Raimonds Vējonis sacīja, ka, ievērojot Rietumvalstu praksi, Jūrmalas mēram būtu jādemisionē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt vairums Jūrmalas mēra Gata Trukšņa kolēģu – Jūrmalas domes deputāti – neuzskata, ka partijas finanšu skandāla dēļ viņam amats būtu jāzaudē. Par to liecina tas, ka nav izdevies savākt nepieciešamos piecu deputātu parakstus, lai domes sēdes darba kārtībā iekļautu jautājumu par Trukšņa atbrīvošanu no amata. Tikmēr pats Truksnis līdz rītdienai ir atvaļinājumā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl