Vējonis: Sociālā nevienlīdzība ir drauds

0 Komentāru
Vējonis: Sociālā nevienlīdzība ir drauds
LETA

Saeima ir apstiprinājusi Valsts aizsardzības koncepciju, kas nav bijusi pārskatīta četrus gadus. Šajā laikā Krievijas agresīvās rīcības dēļ drošības situācija ir būtiski mainījusies. Un kā uzsvērts jaunajā aizsardzības koncepcijā, draudi Latvijas drošībai ir pieauguši.

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS) uzsvēra, ka līdz ar papildu ieguldījumiem bruņotajos spēkos, nozīmīga ir arī katra cilvēka gatavība sargāt valsti.

Uzmanību drošībai ceturtdien Saeimā veltīja arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš teica tradicionālo runu pirms parlaments dodas vasaras pārtraukumā. Prezidents atzinīgi novērtēja paveikto militārās aizsardzības spēju stiprināšanā. Taču izteica kritiku, ka nepietiekami strādāts, lai vairotu sociālo drošību.

“Diemžēl arvien ir pietiekami augsta neticība valsts varai. Ir pietiekami daudz jomu, kur vairojusies atsevišķu cilvēku labklājība, ne kopējais labums. Sociālā nevienlīdzība un neticība valsts varai ir tās plaisas, kas apdraud mūsu valsts drošību un nākotni. Šīs plaisas var pielīdzināt tikai ar darbiem,” uzskata Valsts prezidents.

0 Komentāru