2 komentāri
Vējonis neredz iespējas uzņemties papildu saistības par bēgļu pārvietošanu
FOTO: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pašlaik neredz iespējas Latvijai uzņemties papildu saistības par patvēruma meklētāju pārvietošanu.

Prezidents arī piebilda, ka viņš apzinās, ka terora draudu jautājums sabiedrībai ir būtisks jautājumā par patvēruma meklētājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēlos atgādināt, ka bēgļi ir tā sabiedrības daļa, kas uz Eiropu bēg tieši no kara un ekstrēmisma,” piebilda Vējonis.

Reaģējot uz asiņainajiem teroraktiem Parīzē, Latvijas Valsts prezidents šodien sasauca Nacionālās drošības padomes sēdi. Uzklausot drošības dienestu ziņojumu par notikušo Francijā un drošības situāciju valstī, prezidents informēja, ka terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir zems.

Vējonis kategoriski nosoda teroristisko uzbrukumu sēriju un tādas rīcības nav attaisnojamas. Notikumi Parīzē vēlreiz atgādina, ka kopā visiem spēkiem jācīnās pret ekstrēmismu.

TOP komentāri

 • Camilla
  +1 +1 0

  Camilla

  'Terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir zems.' Un ko tad mums tagad sist rokas un priecaties kad limens ir zems. Vejonim vajag paarus likus latvija lai atjegtos ka jasak visi dzit ara laicigi lai limens vsp nebutu!!?? Kad latvija beidzot atjegsies?
 • omīte
  0 0 0

  omīte

  "....kopā visiem spēkiem jācīnās pret ekstrēmismu." Tad nevajag apvainot valsts amatpersonu par panikas celšanu, kura aicināja pastiprināt robežapsardzību!
  Ko Jūs,kungi,muļķojat tautu! Šodien cilvēki jūsu teikto un darīto var salīdzināt ar informāciju,ko saņemam no pasaules nesagrozītā veidā! Cilvēki ir jāmobilizē nevis jākušina,ka mums nekas nedraud! Musulmaņi jau sen šeit ir iefiltrējušies un gaida "signālu"! Sirdī viņi vienmēr būs lojāli savai valstij un nācijai! Tāpat kā mēs savas zemes patrioti,bet starp kuriem vienmēr atradīsies kāds nodevējs!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl