Vējonis: Nav pamata runāt par krīzi valdībā

5 komentāri

Par spīti tam, ka valdībā iestrēgušas sarunas, kur rast papildu finansējumu veselības aprūpes sistēmai, un joprojām nav skaidrības arī par nodokļu reformu, nav pamata runāt par krīzi valdībā. Tā šodien pēc tikšanās ar premjerministru sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pie varas esošo partiju līdz šim neauglīgais darbs, revidējot nodokļus un meklējot naudu Veselības ministrijai, neliecina par to, ka valdošā koalīcija būtu vāja, jo šie ir sarežģīti risināmi jautājumi. Tā uzskata prezidents.

Savukārt premjers uzsver, ka viņam nav iemesla neticēt koalīcijas partiju spējām vienoties. Tāpēc, viņaprāt, nav jēgas spekulēt, kas notiktu gadījumā, ja vienošanos panākt tomēr neizdotos.

Tikmēr valdība sākusi gatavoties nākamā gada valsts budžeta veidošanai. Ministrijas iesniegušas pieprasījumus par tām nepieciešamo papildu finansējumu. Taču, cik liela ir ministriju “apetīte”, Finanšu ministrija neatklāj. Tās pārstāvis Aleksis Jarockis LNT Ziņām norādīja, – kas attiecas uz ministriju pieprasījumiem, tad tie ir jāprasa ministrijām pašām. Finanšu ministrija pārējo ministriju vietā neplāno informēt par pieprasījumu saturu.

TOP komentāri

 • Roberts Valenburgs
  +2 +2 0

  Roberts Valenburgs

  jau iepriekš pie redzējām kad prezidents valstī mūsu ir nulle... tik kad dirsa svilst tik tad ko iekļauj kad ko valdība liedz
 • Annija Surika
  +1 +1 0

  Annija Surika

  tu esi viens liels pakalu laizitajs.ta esot revideshana.kur visam kur var palielina nodoklus.bet tapatas nav naudas celiem skolam slimnicam.pajolin atopies mums valdibas krize ir jau kadus 25 gadus katra nakama valdiba arvien sudigaka un sudigaka.neviens sen jau netic 100 pidarasu godavardam.visi sen jau saprot ka izdevigak ir nemaksat nodoklu jo savadak jabonkrote.atver jel acis un sac reali ko darit.tad nahuj esi mums savadak vajadzigs nahrem sanem algu
 • Annija Surika
  0 0 0

  Annija Surika

  tapec ari jautaju nahuj vinsh ir vajadzigs?sanem algas miljardus par neko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl