Vējonis: Krievija pārbauda Latvijas uzmanību un spēju reaģēt

Komentāri

Krievija šobrīd intensīvi pārbauda Latvijas uzmanību un spēju reaģēt. Tās bruņotie spēki šogad darbojas trijos virzienos, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Viens virziens ir tāds, ka notiek intensīvas Krievijas bruņoto spēku mācības dažādās vietās – gan Kaļiņingradā, gan teritorijā starp Latvijas robežu un Maskavu. Otrs virziens – notiek lidojumi gan ar ieslēgtiem, gan izslēgtiem raidītājiem. Trešais virziens, kas sāka intensificēties kopš jūlija, ir tāds, ka Baltijas jūrā parādījusies moderna Krievijas kara tehnika, piemēram, karakuģi, kas ir ražoti pēdējos gados, zemūdenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas liecina, ka Krievijā intensīvi notiek bruņoto spēku modernizācijas process, kā arī Krievijas spēku demonstrēšana un mūsu gatavības pārbaude,” sacīja R. Vējonis. Viņš skaidroja – fakts, ka Krievijas gaisa kuģi pierobežā lido ar neieslēgtiem raidītājiem, liecina, ka Krievija pārbauda, vai Latvija ir spējīga identificēt tās tehnikas klātbūtni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl