Vējonis: Jāuzlabo likumu kvalitāte

Komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis parlamentā iesniedzis priekšlikumus, kuru mērķis ir uzlabot likumu pieņemšanas kvalitāti.

Prezidents uzskata, ka tas ir sasniedzams, pieņemot vairākus labojumus Saeimas kārtības rullī.

Vējonis rosina liegt lemt par būtiskām izmaiņām, balsojot par likumiem galīgajā lasījumā, kas ļautu izvairīties no sasteigtiem pēdējā brīža risinājumiem, kuros ir liela kļūdu iespēja. Tāpat viņš aicina Saeimu likumu sagatavošanas gaitā detalizētāk pamatot iesniegtos priekšlikumus un par visām pieņemtajām likumu izmaiņām sagatavot skaidrojošu ziņojumu, kāpēc tās nepieciešamas. Saeimas Juridiskās komisijas vadītājs Gaidis Bērziņš uzskata, ka prezidenta ierosinājumi būtu jāņem vērā.

Tiesa gan, ar līdzīgiem ierosinājumiem Saeimā Raimonds Vējonis vērsās jau pirms gada. Taču līdz šim tie atstāti bez ievērības. Kad deputāti pieņēma kārtības ruļļa izmaiņas pirmajā lasījumā, prezidenta priekšlikumi netika ņemti vērā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl