Komentāri
Vējonis atbalsta valsts kontrolieres virzīšanu iecelšanai amatā uz otro termiņu
FOTO: LETA

Pašreizējai valsts kontrolierei jāturpina iesāktais darbs, tādēļ atbalstu valsts kontrolieres Elitas Krūmiņas virzīšanu iecelšanai amatā uz otro termiņu teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, šodien tiekoties ar valsts kontrolieri.

Sarunā ar valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu Valsts prezidents atzinīgi novērtēja Valsts kontroles darbu, veicot revīzijas un analizējot finanšu līdzekļu izlietošanu valsts un pašvaldību iestādēs, tostarp īpaši izceļot panākto progresu lietderības revīziju īpatsvara un kvalitātes palielināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiekoties ar Ukrainas, Moldovas, Gruzijas un Zviedrijas augstāko revīzijas iestāžu vadītājiem, Valsts prezidents aicināja paplašināt valstu sadarbību Eiropas Savienības Austrumu partnerības ietvaros un izmantot Latvijas Republikas Valsts kontroles pieredzi pārmaiņu procesā, kļūstot par modernu audita iestādi.

Valsts prezidents akcentēja, ka Latvijas Republika jau kopš tās izveidošanas brīža 1918. gadā novērtējusi neatkarīgas augstākās revīzijas iestādes lomu, nostiprinot tās neatkarību Satversmē. “Mēs redzam Valsts kontroli kā būtisku instrumentu, ar kura palīdzību tiek gūts patiess priekšstats par publisko līdzekļu izmantošanas likumību, lietderību un darba rezultātiem,” teica Raimonds Vējonis.

Šobrīd Rīgā norisinās Eiropas Savienības Austrumu partnerības Augstāko revīzijas iestāžu forums. Tas ir daļa Valsts kontroles īstenota un Ārlietu ministrijas finansiāli atbalstīta projekta “Ukrainas, Moldovas un Gruzijas Augstāko revīzijas iestāžu kapacitātes celšana starptautisko augstāko revīzijas iestāžu standartu integrācijas procesā”. Projekta mērķis ir atbalstīt Ukrainas, Moldovas un Gruzijas Augstākās revīzijas iestādes pārejas procesā uz revīziju veikšanu atbilstoši starptautiskajiem revīzijas standartiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl