Komentāri

Kad jūnija sākumā Saeimas tribīnē savu pirmo runu teikt kāpa jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, bija jau vēla pēcpusdiena. Politiķi bija noguruši un izslāpuši, tomēr visus pārsteidza prezidenta uzrunas pirmie vārdi.

Šī spārnotā frāze nekavējoties izpelnījās sociālo tīklu lietotāju sajūsmu, bet apķērīgi uzņēmēji steidza to uzdrukāt uz priekšautiem un citiem suvenīriem. Pie šāda suvenīra šodien tika arī pats izteikuma autors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt jaunievēlētais prezidents uzņēmuma pārstāvjiem pasniedza minerālūdens pudeles, aicinot visus Latvijas iedzīvotājus Jāņu svētkus aizvadīt piesardzīgi un veselīgi.

Jāpiebilst, ka Valsts prezidenta amatā Raimonds Vējonis stāsies 8. jūlijā. Līdz tam viņš turpinās pildīt Latvijas aizsardzības ministra pienākumus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl