Komentāri
Vējoņa pārcelšanos uz Rīgas pili aizkavējušas celtnieku kļūdas! Kopumā atklāti 150 defekti
FOTO: LETA

Šodien Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) kopā ar Valsts prezidenta kancelejas pārstāvjiem apseko Rīgas pili un izvērtē novērstos defektus. Tie tika atklāti pēc tam, kad prezidenta kancelejas pārstāvji apsekoja Rīgas pils telpas.

Kopumā 150 defekti tikuši sadalīti 3 grupās, būtiskākie konstatēti, sākot no grīdas un beidzot ar vārtiem – bet tādi neesot pieļaujami telpās, kur Valsts prezidents uzņems viesus. Šodien lielākā daļa no šīm nepilnībām jau novērsti.

Kristīne Jaunzeme, Valsts prezidenta padomniece

Lielākie defekti ir novērsti, kuri bija ap 150 pozīcijas, un šobrīd mēs runājam par padsmit defektiem, par niansēm, kur ir viedokļu atšķirības, un acīmredzot būs jāpiesaista Valsts kultūras pieminekļu inspekcija, lai saprastu, vai tas darbs ir pabeigts atbilstoši, vai izdarāms labāk, vai arī mēs sakām, ka telpas ir atjaunotas un atbilstošas vēsturiskajām prasībām.

Šobrīd diskusijas notiekot par pils kāpņu vizuālo izskatu un par atsevišķu grīdu klājumiem.

Valsts prezidenta kancelejas pārstāve prognozēja, ka daļa nepilnību varētu tikt novērstas arī pēc tam, kad Valsts prezidents atgriezīsies pilī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl