Vējoņa izraudzītā suņu meitene Dūda atradusi sev jaunas mājas

Komentāri
Vējoņa izraudzītā suņu meitene Dūda atradusi sev jaunas mājas
FOTO: LETA

Dzīvnieku patversmē Labās mājas mītošā suņu meitene Dūda, par kuras krusttēvu pagājušajā nedēļā kļuva Valsts prezidents Raimonds Vējonis, atradusi sev ģimeni, kas gatava suni pieņemt savās mājās.

Dzīvnieku patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa stāsta, ka ģimene, kura izraudzījusies Dūdu par savu jauno mājas mīluli, ir no Jūrmalas un ģimenē jau līdz šim ir bijuši suņi.

Taujāta, vai no cilvēku puses bijusi liela interese par Dūdu, Kārkliņa sacīja, ka interese nav bijusi tik liela, kā patversmes darbinieki bija gaidījuši. “Tas, ka nebija liela ažiotāža, pat priecē mūs. Tas apliecina, ka cilvēki savu izvēli neizdara tikai tāpēc, ka sunim pieskārusies kāda prominenta persona. Priecē, ka izvēle dzīvnieku pieņemt vai nepieņemt mājās tiek rūpīgi pārdomāta,” skaidroja patversmes vadītāja.

Patlaban dzīvnieku patversmē Labās mājas mitinās 80 kaķi un vairāk nekā 120 suņu. Kārkliņa informēja, ka ziemā cilvēki kūtrāk dodas uz patversmēm, lai izraudzītos suni, kuru turpmāk dēvēt par savas mājas mīluli.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl