Vējoņa izraudzītā suņu meitene Dūda atradusi sev jaunas mājas

Komentāri
Vējoņa izraudzītā suņu meitene Dūda atradusi sev jaunas mājas
FOTO: LETA

Dzīvnieku patversmē Labās mājas mītošā suņu meitene Dūda, par kuras krusttēvu pagājušajā nedēļā kļuva Valsts prezidents Raimonds Vējonis, atradusi sev ģimeni, kas gatava suni pieņemt savās mājās.

Dzīvnieku patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa stāsta, ka ģimene, kura izraudzījusies Dūdu par savu jauno mājas mīluli, ir no Jūrmalas un ģimenē jau līdz šim ir bijuši suņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taujāta, vai no cilvēku puses bijusi liela interese par Dūdu, Kārkliņa sacīja, ka interese nav bijusi tik liela, kā patversmes darbinieki bija gaidījuši. “Tas, ka nebija liela ažiotāža, pat priecē mūs. Tas apliecina, ka cilvēki savu izvēli neizdara tikai tāpēc, ka sunim pieskārusies kāda prominenta persona. Priecē, ka izvēle dzīvnieku pieņemt vai nepieņemt mājās tiek rūpīgi pārdomāta,” skaidroja patversmes vadītāja.

Patlaban dzīvnieku patversmē Labās mājas mitinās 80 kaķi un vairāk nekā 120 suņu. Kārkliņa informēja, ka ziemā cilvēki kūtrāk dodas uz patversmēm, lai izraudzītos suni, kuru turpmāk dēvēt par savas mājas mīluli.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl