Veikalu tīkls ”Rimi” uzāk atbalsta kampaņu ”Pērc Latvijas preci”

Komentāri
Veikalu tīkls ”Rimi” uzāk atbalsta kampaņu ”Pērc Latvijas preci”
FOTO:: LETA

Atbalstot Latvijas ražotājus, Rimi uzsācis kampaņu, kuras ietvaros ar TV un radio reklāmu, kā arī vizuālo materiālu palīdzību veikalos aicinās ikvienu savos pirkumu grozos iekļaut tieši pašmāju produkciju. Katrs atbalsta kampaņas posms tiks veltīts kādai no būtiskajām pašmāju produktu kategorijām – piena produktiem, augļiem, dārzeņiem un citiem, veicinot Latvijā ražoto produktu patēriņu. Arī veikalu vidē īpaši tiks izcelti Latvijā ražoti produkti – gan piena produkcija, gan vietējie augļi un dārzeņi.

Rimi arī iepriekš īstenojis virkni aktivitāšu, mudinot iegādāties tieši Latvijā ražotus pārtikas produktus – ik gadu rudenī tiek rīkotas pamanāmas kampaņas, veikala vidē izceļot tieši pašmāju produkciju un jauno ražu. Tāpat līdz ar citiem tirgotājiem, ražotājiem un finanšu institūcijām Rimi pievienosies arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras iniciatīvai pašmāju ražotāju atbalstam.

”Jau šobrīd svaigās pārtikas segmentā 80% Rimi veikalos pieejamās produkcijas ir vietējās izcelsmes. Tāpat esam operatīvi pieņēmuši tirdzniecībā arī virkni Krievijas tirgum ražoto produkciju – jogurtus, biezpiena sieriņus, biezpienu. Tā sniedzam iespēju ražotājiem piena produktus, kam ir salīdzinoši īss derīguma termiņš, realizēt tepat Latvijas tirgū. Arī turpmāk ar lepnumu turpināsim dot priekšroku Latvijas produktiem un atbalstīsim vietējos ražotājus, tā veicinot pašmāju produktu noietu,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.

Šobrīd izmaiņas vērojamas piena produktu cenās, kuras Rimi pircēji izjutīs sākot jau ar šodienu. Proporcionāli ražotāju pieprasījumam no 4 līdz pat 30% uz laiku ir samazinātas regulārās cenas vairāku Latvijas piena ražotāju produkcijai. Cenu samazinājums attiecas uz vairāk nekā 170 dažādiem piena produktiem – pienu, kefīru, krējumu, sviestu, jogurtu, biezpienu.

Lasi vēl