VEF Kultūras pils remontu un restaurāciju plāno pabeigt oktobrī

Komentāri

VEF Kultūras pils restaurācijas un remonta darbi notiek pēc plāna, un oktobrī atjaunoto ēku nodos ekspluatācijā, to šodien paziņoja Rīgas domes vadība. Svinīgā atklāšana notikšot pēc mēneša, kad valsts svētku dienā 18. novembrī tur notikšot koncerts.  

Patlaban VEF pilī aktīvi rosās būvnieki un restaurācijas darbi notiek pilnā sparā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ap VEF Kultūras pili, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kopš pagājušā gada maija ir apjozts žogs. Šodien būvnieki rīkoja atvērto durvju dienu, tāpēc mediji kopā ar speciālistiem varēja novērtēt, kas jau ir paveikts un kas vēl jāizdara. Ir pabeigti demontāžas darbi, pārvilktas komunikācijas, restaurēta pils lielā zālē, kamerzāle sagatavota krāsošanai, gandrīz pabeigta logu ielikšana.

Rīgas domē sola, ka ēkas nodošana ekspluatācijā būs 17. oktobrī, bet svinīgā atklāšana – pēc mēneša – 17. novembrī.

VEF kultūras pils remonta un restaurācijas darbu kopējās izmaksas varētu būt ap 11 miljoniem eiro. Ēka ir celta no 1951. līdz 1960. gadam.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl