Komentāri
Vecrīgā uz auto uzkrīt uz ēkas jumta aizmirstas koka kāpnes
FOTO: Flickr

Vecrīgā, Kalēju ielā blakus Krievu Drāmas teātrim, no divstāvu ēkas jumta nokritušas koka kāpnes, kas tur aizmirstas būvniecības laikā pirms 26 gadiem.

Laimīgas sagadīšanās dēļ neviens cilvēks nav cietis, un koka kāpnes nokritušas uz automašīnas. Alfa Romeo sasists priekšējais stikls un salona priekšējais panelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Labi, ka noliku šeit savu automašīnu. Ja tās šeit nebūtu, tad kādi tūristi vai Rīgas iedzīvotāji varēja trāpīties ceļā un tad iznākums būtu švakāks,” atzina automašīnas īpašnieks Austris Mailītis.

Ēka, kas atrodas Kalēju ielā 4, pieder Rīgas domei, bet to apsaimnieko Krievu Drāmas teātris.

Rīgas domes Īpašuma departamentā skaidroja, ka koka kāpnes aizmirsuši noņemt poļu būvnieki, kuri renovēja ēku pirms 26 gadiem, tātad vēl padomju laikos. Pa šo laiku kāpnes sapuvušas, un daļa tagad nogāzusies.

Rīgas domes pārstāvji pieprasījuši mājas apsaimniekotājam skaidrojumu, kā šāda situācija vispār varēja izveidoties, un pirmdien rīkos ārkārtas sēdi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl