Komentāri
Vecrīgā uz auto uzkrīt uz ēkas jumta aizmirstas koka kāpnes
FOTO: Flickr

Vecrīgā, Kalēju ielā blakus Krievu Drāmas teātrim, no divstāvu ēkas jumta nokritušas koka kāpnes, kas tur aizmirstas būvniecības laikā pirms 26 gadiem.

Laimīgas sagadīšanās dēļ neviens cilvēks nav cietis, un koka kāpnes nokritušas uz automašīnas. Alfa Romeo sasists priekšējais stikls un salona priekšējais panelis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Labi, ka noliku šeit savu automašīnu. Ja tās šeit nebūtu, tad kādi tūristi vai Rīgas iedzīvotāji varēja trāpīties ceļā un tad iznākums būtu švakāks,” atzina automašīnas īpašnieks Austris Mailītis.

Ēka, kas atrodas Kalēju ielā 4, pieder Rīgas domei, bet to apsaimnieko Krievu Drāmas teātris.

Rīgas domes Īpašuma departamentā skaidroja, ka koka kāpnes aizmirsuši noņemt poļu būvnieki, kuri renovēja ēku pirms 26 gadiem, tātad vēl padomju laikos. Pa šo laiku kāpnes sapuvušas, un daļa tagad nogāzusies.

Rīgas domes pārstāvji pieprasījuši mājas apsaimniekotājam skaidrojumu, kā šāda situācija vispār varēja izveidoties, un pirmdien rīkos ārkārtas sēdi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl