Komentāri
Vecrīgā, romantisku jūtu vadīts, vīrietis 3,79 reibumā uz jumta vēlējies sagaidīt saullēktu
FOTO: LETA

Sestdien, 14. maijā, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Grēcinieku ielā, kur garāmgājēji pamanījuši, ka uz kāda nama jumta bīstamā vietā guļ vīrietis.

Uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki, kuri personu nocēla no jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot pārrunas ar personu, radās aizdomas, ka persona lietojusi alkoholiskos dzērienus. Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka persona ir 3,79 promiļu reibumā.

Kārtības sargiem vīrietis pastāstīja, ka uzkāpis uz nama jumta pa stalažām, kuras uzslietas gar ēkas sienu, jo romantisku jūtu vadīts vēlējies sagaidīt saullēktu.

Diemžēl saullēktu nav sagaidījis, jo aizmidzis. Personai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl