Komentāri

Smago automašīnu radītie trokšņi un ostas ogļu putekļi – šādos apstākļos dzīvo liela daļa Vecmīlgrāvja iemītnieku. Daudzi no viņiem pie šādas vides pieraduši, un par visu vairāk vēlas, lai pašvaldība beidzot sakārto Daugavas krastmalu un ierīko tur lepnu promenādi. Uz Vecmīlgrāvi šodien devās pašvaldības darbinieki, lai apkopotu mikrorajona iedzīvotāju ieteikumus.

Apkaimju gids – šāds nosaukums dots Rīgas pašvaldības iniciatīvai, izbraucot uz dažādiem pilsētas mikrorajoniem un uzklausot iedzīvotāju ieteikumus, kā uzlabot vidi. Ierēdņi sola, ka idejas tiks apkopotas un pēc iespējas arī īstenotas, veidojot jaunāko Rīgas teritorijas plānojumu 2018.-2030. gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien pašvaldības pārstāvji viesojās Vecmīlgrāvī. Šis neparastais mikrorajons ir cieši tuvu ostai, no kuras mēdz nākt ogļu putekļi, smiltis un dažādas smakas.

Starp vietējiem un pašvaldības policistu tikmēr izvērtās diskusija, vai parkā, kurā aizliegts vest četrkājainos draugus, tomēr drīkstētu ienest mazus klēpju sunīšus.

Vietējie labprāt vēlētos, lai tiktu sakārtota Daugavas piekraste, kura pagaidām piesegta ar atbaidošu žogu, aizaugusi krūmiem, nezālēm, un ir patvērums makšķerniekiem un sīvā mīļotājiem.

Pašvaldības pārstāvji sola Vecmīlgrāvja iedzīvotāju teiktajā ieklausīties, lai rastu kompromisu starp iedzīvotāju interesēm un ostas darbību.

Līdzīga teritoriju apsekošana nākamnedēļ turpināsies Beberbeķu, Šampētera un Pleskodāles apkārtnē.

Lasi vēl