Komentāri

Smago automašīnu radītie trokšņi un ostas ogļu putekļi – šādos apstākļos dzīvo liela daļa Vecmīlgrāvja iemītnieku. Daudzi no viņiem pie šādas vides pieraduši, un par visu vairāk vēlas, lai pašvaldība beidzot sakārto Daugavas krastmalu un ierīko tur lepnu promenādi. Uz Vecmīlgrāvi šodien devās pašvaldības darbinieki, lai apkopotu mikrorajona iedzīvotāju ieteikumus.

Apkaimju gids – šāds nosaukums dots Rīgas pašvaldības iniciatīvai, izbraucot uz dažādiem pilsētas mikrorajoniem un uzklausot iedzīvotāju ieteikumus, kā uzlabot vidi. Ierēdņi sola, ka idejas tiks apkopotas un pēc iespējas arī īstenotas, veidojot jaunāko Rīgas teritorijas plānojumu 2018.-2030. gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien pašvaldības pārstāvji viesojās Vecmīlgrāvī. Šis neparastais mikrorajons ir cieši tuvu ostai, no kuras mēdz nākt ogļu putekļi, smiltis un dažādas smakas.

Starp vietējiem un pašvaldības policistu tikmēr izvērtās diskusija, vai parkā, kurā aizliegts vest četrkājainos draugus, tomēr drīkstētu ienest mazus klēpju sunīšus.

Vietējie labprāt vēlētos, lai tiktu sakārtota Daugavas piekraste, kura pagaidām piesegta ar atbaidošu žogu, aizaugusi krūmiem, nezālēm, un ir patvērums makšķerniekiem un sīvā mīļotājiem.

Pašvaldības pārstāvji sola Vecmīlgrāvja iedzīvotāju teiktajā ieklausīties, lai rastu kompromisu starp iedzīvotāju interesēm un ostas darbību.

Līdzīga teritoriju apsekošana nākamnedēļ turpināsies Beberbeķu, Šampētera un Pleskodāles apkārtnē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl