Vecāki steidz gādāt visu nepieciešamo skolas gaitām

Komentāri

Līdz jaunajam mācību gadam atlikušas vien nepilnas divas nedēļas. Tie, kuriem 1.septembrī jāmēro ceļš uz skolu, steidz gādāt visu nepieciešamo. Šogad sagatavošanās skolai vidēji vienam bērnam varētu izmaksāt mazāk, jo nauda vairs netiek tērēta grāmatām un darba burtnīcām.

Līdz mācību gada sākumam vēl ir laiks, taču, grāmatnīcās jau tagad var sastapt mammas ar bērniem, kas pērk skolai nepieciešamās preces. Pirmklasnieki esot vis nepacietīgākie tāpēc viņu skolas somas jau esot pilnas. Tomēr vecāki spriež, ka visticamāk, pēc skolas apmeklējuma, uz veikalu būs jādodas vēlreiz, lai piepirktu trūkstošo.

Vispieprasītākās esot kancelejas preces, burtnīcas, klades, rakstāmlietas, krāsas, otas, plastilīni, kā arī mugursomas. Savukārt grāmatas un mācību, darba burtnīcas iegādājas vien retais.

Tuvojoties mācību gada sākumam, daudzām skolas precēm veikalos esot atlaides. Tomēr šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, lielveikalos netiek rīkoti īpaši skolnieku preču tirdziņi vai grāmatu maiņas punkti.

Tomēr veikali un grāmatnīcas plāno, ka liels pircēju skaita pieplūdums varētu būt nedēļā, tieši pirms skolas, jo vairums cilvēku skolas pirkumus atliek uz pēdējo brīdi.

Lasi vēl