2 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis satrauktu ziņu no Babītes puses. Turienes vecāki sit trauksmes zvanos, jo uzskata, ka pagasta vidusskolā kaut kas nav pareizi ar skolēnu ēdināšanu.

Vecāki satraukti, ka mācību iestādes audzēkņi tiek pabaroti krietni par vēlu, un viņu burkšķošie vēderi traucē pilnvērtīgi apgūt zināšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienas laikā ir trīs starpbrīži, kuros skolēniem ļauts pusdienot. Tieši par pēdējo starpbrīdi arī ir bažas, jo vecāki uzskata, ka tas ir krietni par vēlu.

Rakstīšana uz dažādām instancēm neko nedod. Veselības ministrija atbild, ka pēc likuma Latvijā noteikts, ka pirmā ēšanas reize skolā nedrīkst būt ātrāk kā 11.00 dienā.

Tajā pašā laikā ministrija, kas uzsākusi nežēlīgu cīņu ar neveselīgā dzīvesveida piekopējiem, ir izstrādājusi veselīga uztura ieteikumus un piekrīt, ka nav normāli, ja bērns pie pusdienām tiek pēc piecām astronomiskām stundām kopš mācību procesa sākuma.

Visu uzrauga Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), kuri skolā pārbaudēs bijuši. Tas, ka pusdienas notiek plkst. 13.30 īsti neesot pārkāpums un dienests skolas darba organizācijā neko nevar ietekmēt.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

 • ANTONINA
  +1 +1 0

  ANTONINA

  Skolēnu mamma ar 23 gadu stāžu. Nudien neredzu problēmu. Brokastis, pusdienas, launags, vakariņas. Tātad, brokastis mājās, pusdienas skolā. Ja vecāki uzskata, ka bērnam vienīgā ēdienreize un tā pati skolā, nu tad vainojiet paši sevi, ne visus citus. Man nekāda sakara ar Babītes vidusskolu, bet par ēdināšanu brēc tie vecāki, kas visbiežāk ēdienu negatavo , kur nu vēl brokastis.
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Tracis par neko. Pēdējā starpbrīdī ēd 7.-12. klase. Tir ir pusaudži un pieauguši cilvēki. Ja paēd mājās brokastis, kur ir problēma? Ja nepaēd, vecāki vai paši par slinku? Mājās taču ari neviens normāls cilvēks īpaši agrak nepusdieno.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl