Vasarīgi silti, pat karsti laikapstākļi Latvijā ienāks vien īslaicīgi

Komentāri
Vasarīgi silti, pat karsti laikapstākļi Latvijā ienāks vien īslaicīgi
FOTO: LETA

Turpmākajā nedēļā būtiskas laikapstākļu izmaiņas nav gaidāmas. Līdzīgi kā pagājušajā nedēļā un šīs nedēļas sākumā arī tuvākajā periodā saglabāsies nepastāvīgi laikapstākļi – valsts teritoriju šķērsos vairākas lietus mākoņu zonas, tomēr atsevišķās dienās, atmosfēras spiedienam paaugstinoties, nokrišņu nebūs un brāzmainie vēji pierims.

Dienas laikā virs valsts teritorijas veidosies gubu-lietus mākoņi, kas daudzviet atnesīs īslaicīgu lietu, vietām iespējams arī pērkona negaiss, kā laikā vējš kļūs brāzmains, dažviet, iespējams, novēros arī krusu un spēcīgākas lietusgāzes. Savukārt naktīs būtiski nokrišņi nav gaidāmi, bet, debesīm skaidrojoties, atsevišķos rajonos veidosies migla.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gaisa temperatūra lielākoties pieturēsies jau pierastajās robežās – dienā gaiss iesils līdz +17/+22 grādiem, bet naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz +8/+15 grādu atzīmei.

Tomēr īsteni vasarīgais siltums mūsu reģionā nesaglabāsies ilgi, jau šodien dienvidu puses vējus nomainīs rietumu vēji, un tas atkāpsies no Latvijas teritorijas. Pastāv gan varbūtība, ka nākamās nedēļas vidū tas varētu atgriezties no jauna, tomēr arī visdrīzāk ne uz ilgu laiku.

Laika ziņas

Lasi vēl