Varēja nopirkt, kuru “dejotāju” vien gribēja – policija likvidē bordeli Jūrmalā un aiztur sutenerus

6 komentāri
Varēja nopirkt, kuru “dejotāju” vien gribēja – policija likvidē bordeli Jūrmalā un aiztur sutenerus
ANDRIUS UFARTAS, F64

Policija aizturējusi suteneru brigādi, kas kāda Jūrmalas naktskluba aizsegā bija ierīkojusi bordeli. Aizturētas divas suteneres sievietes un kluba īpašnieks. Prostitūtas bijušas pilngadīgas un pakalpojumus sniegušas brīvprātīgi.

Divas sievietes un kāda Jūrmalas kluba īpašnieks aizturēti aizdomās par sutenerismu. Viņi visi ir pirmstiesas apcietinājumā. Naktskluba aizsegā bija ierīkots īsts bordelis. Klubs tagad esot slēgts.

“Viss bija labprātīgi. Personas tika pieņemtas darbā kā striptīza, “go-go” dejotājas. Sludinājumā aicināja darbā personas bez iepriekšējas pieredzes. Piedāvāja labus darba apstākļus un atalgojumu,” saka Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes 3. nodaļas priekšnieks Armands Lubarts.

Cik tad “mīlas priesterienes” saņēma un kādu daļu ieturēja suteneri, – policija neatklāj. Klienti klubā bija karaļu lomā – varēja nopirkt, kuru dejotāju vien gribēja. “Izpirkt klubā esošās meitenes, dejotājas. Seksuāla rakstura izklaidēm – vai nu turpat, kluba telpās, bija atsevišķi numuriņi, vai arī pie klienta. Viesnīcā vai dzīvesvietā,” atklāj Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes pārstāvis.

Meitenes bieži tika pieņemtas un atbrīvotas. Policija apzina liecinieces un sauc uz policiju pratināt. Divi no aizturētajiem iepriekš sodīti par identiskiem noziegumiem. Viņiem bija piemērots piecu gadu nosacīts cietumsods. Tātad tagad nāksies iesēsties uz ilgāku laiku aiz restēm.

TOP komentāri

 • Teo
  +15 +14 -1

  Teo

  Ja Dzintaros, tad tur mūžīgi bordelis bijis! Kam tad uz varžacīm uzkāpis kāds?
 • labsa

  labsa

  tas bordelis vēl no padomju laikiem strādāja, kas tad pēkšņi nepatika? cik zinu tur lielie vīri arī ciemojās, laikam kāds netika pienācīgi uzņemts:)
 • Pu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl