Varbūtība, ka Liepājas Metalurgs darbību atjaunos, ir zema, pauž PA

Komentāri

Iespēja, ka Liepājas Metalurgs atjauno darbību šobrīd ir maza, tā uzskata Privatizācijas aģentūras (PA) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs, norādot, ka pastāv gan iespēja, ka akcionāri piesaista citu investoru.

Viņš akcentēja, ka KVV Liepājas Metalurga akcionāru vēršanās pret valsti nebūtu pamatota, jo valsts neko viņiem nav pārdevusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ iespējamai tiesvedībai nav pamata un risks valstij neesot liels.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl