VARAM informēs par Ušakova atstādināšanu

0 Komentāru
VARAM informēs par Ušakova atstādināšanu
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Šodien plkst. 10.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) notiks preses konference, kurā sabiedrība tiks informēta par Rīgas domē veiktās juridiskās pārbaudes galarezultātiem un saistībā ar to pieņemtajiem lēmumiem, informēja ministrijas pārstāve Agnese Vārpiņa.

Preses konferenci tiešraidē būs iespējams vērot arī Skaties.lv – tiešraide šeit!

Pusnaktī publicētajā oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” jaunākajā laidienā jau lasāms vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) izdotais rīkojums par Nila Ušakova (S) atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas. Rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi.

Lasi vēl: Ušakovu atstādina no Rīgas mēra amata pienākumu pildīšanas

Šodien VARAM telpās sasauktajā preses konferencē piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Pūce un ministrijas valsts sekretāra vietnieks reģionālās attīstības jautājumos Aivars Draudiņš.

Kā ziņots, VARAM konstatēja virkni iespējamu likumu pārkāpumu pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” uzraudzībā un Rīgas domes darbā, par kuriem Ušakovam bija jāsniedz paskaidrojumi.

Paskaidrojumu sniegšanai tika dota nedēļa laika, un pēdējais termiņš bija 28. marts.

Ušakovs aizvadītajā nedēļā nosūtījis atbildes vēstuli pa pastu. Viņš uzskata, ka ir atspēkojis visus Pūces izteiktos pārmetumus par savu darbību.

0 Komentāru