Komentāri
Var nākties atlikt plānoto iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazināšanu
FOTO: LETA

Var nākties atlikt plānoto iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazināšanu no 2015. gada. To šodien pieļāva Finanšu ministrs pašvaldību savienības pārstāvjus informējot par jaunākajām ekonomikas izaugsmes prognozēm. 

Iekšzemes kopprodukta pieaugums nākamgad tiek lēsts tikai 2,8% apmērā, jo to negatīvi ietekmēs Krievijas-Ukrainas konflikts. Tāpēc finanšu ministrs Andris Vilks, kurš Saeimas vēlēšanās nekandidē, LNT ziņām neizslēdza iespēju, ka jaunajai valdībai var nākties pārskatīt likumā jau ierakstīto plānu no nākamā gada samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokļu likmi par vienu procenta punktu, līdz 23%.

Lai arī iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumi būtiski ietekmē pašvaldību finanses, pašvaldību savienības vadītājs pagaidām vēl nevar pateikt, vai rosinās atteikties no šī nodokļa likmes samazināšanas.

Finanšu ministrs arī pieļauj pieļāva, ka makroekonomiskās prognozes var kļūt vēl negatīvākas pēc pāris mēnešiem, kad tiks veidots nākamā gada budžets.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl