Valsts uztur dīkstāvē esošo “Liepājas metalurgu”

Komentāri

”KVV Liepājas metalurgs” maksātnespējas process valstij jau izmaksājis divus miljonus eiro.

To šodien pēc valdības sēdes, kurā skatīts jautājums par maksātnespējīgo rūpnīcu, atzinis Privatizācijas aģentūras vadītājs Vladimirs Loginovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni divus miljonus eiro valstij izmaksājis maksātnespējas process, ieskaitot izdevumus par dīkstāvē esošās rūpnīcas uzturēšanu.

Par šo summu arī palielinās valsts prasījums pret “KVV Liepājas metalurgs”. Kopumā kreditori no uzņēmuma vēlas piedzīt vairāk nekā 116 miljonus eiro.

Savukārt ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens apgalvoja, ka par rūpnīcu esot interese dažādiem investoriem gan no Eiropas, gan no Ķīnas. Viņš norādīja, ka skaidrība par tālāko rīcību būs martā, kad tiks iesniegti investoru nesaistošie piedāvājumi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl