Valsts simtgades svinībām veltītais Latvijas karogs un vēstījumu grāmata sāk ceļu apkārt pasaulei

Komentāri
Valsts simtgades svinībām veltītais Latvijas karogs un vēstījumu grāmata sāk ceļu apkārt pasaulei
Foto: Kristīne Žilde-Krēvica

Šodien tika aizsākta jauniešu izdomātā iniciatīva “Latvijas karoga ceļš”. Tā paredz, ka līdz pat 2018. gada nogalei Latviju un pasauli apceļos Latvijas valsts karogs un īpaša vēstījumu grāmata. Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien veica pirmo ierakstu šajā grāmatā.

Pasākumā par godu šim notikumam piedalījās arī kultūras ministre Dace Melbārde un jaunieši, kas ir šīs iniciatīvas idejas autori. Karogu, kas ceļos pie tautiešiem ārvalstīs, smalkvilnā audusi tekstilmāksliniece Dagnija Kupča Cēsīs, un šādi karogi ir astoņi. Ceļasomu, kurā vairāku gadu garumā Latvijas karogs un vēstījumu grāmata apceļos kontinentus, izveidojuši Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas studenti un pasniedzēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karogs šā gada nogalē no Rīgas pils vispirms dosies uz Austrāliju, kur Melburnā notiks Latviešu kultūras dienas un Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums.
Plānots, ka karoga ceļojums noslēgsies 2018. gada nogalē Dienvidamerikā – Brazīlijā, Novodesā un pēc tam tas atgriezīsies Latvijā. Karoga ceļam varēs sekot interneta vietnē “Latviesiem.com”.

Foto

Plašāk par jauniešu jauko ideju TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl