Komentāri

Kas nākamos četrus gadus vadīs Ogres novada domi, to ietekmēs arī valsts pirmās personas balss.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien ar kundzi Ivetu Vējoni savu izvēli pašvaldību vēlēšanās izdarīja Ogres vēlēšanu iecirknī, kas atrodas netālu no valsts pirmā pāra dzīvokļa. Valsts prezidents sacīja, ka viņam izvēli izdarīt neesot bijis grūti, jo kā Ogres iedzīvotājs viņš labi zina sarakstos esošos kandidātus un to, ko katrs ir paveicis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Latvijas iedzīvotājus Valsts prezidents mudināja nevis sūkstīties par notiekošo, bet gan aktīvi piedalīties vēlēšanās un balsot. Tikai mūsu pašu rokās ir ievēlēt tādus pašvaldību deputātu s, kuri spēs pieņemt izšķirošus lēmumus, uzsvēra prezidents.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl