Komentāri

Darbu Latvijā sāk jaunais Krievijas vēstnieks – Jevgēņijs Lukjanovs. Viņš šodien iesniedzis akreditācijas vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Latvija iepriekš ar bažām skatījās uz šo kaimiņvalsts diplomātu, jo viņš visai asi izteicies par NATO aktivitātēm un ir īpaši pietuvināta persona Vladimiram Putinam un viņa agresīvajai politikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz bažām par Krievijas lomu Ukrainas konfliktā un aicinājumu Krievijai pildīt Minskas vienošanos pirmajā tikšanās reizē pagājušajā nedēļā jaunieceltajam Krievijas vēstniekam norādījis Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš iepriekš atzinis, ka jauns Krievijas vēstnieks Latvijā nenozīmē jaunas diplomātiskās attiecības, jo Lukjanovs izpildīs Krievijā dotās instrukcijas.

Taču pats Lukjanovs iepriekš LNT Ziņām atzina, ka viņš centīšoties uzlabot abu valstu attiecības.

Jaunais Krievijas vēstnieks ar dzīvesbiedri Latvijā ieradās 27. janvārī un šobrīd sācis iepazīšanos ar Latvijas augstākajām amatpersonām.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl