Komentāri

Darbu Latvijā sāk jaunais Krievijas vēstnieks – Jevgēņijs Lukjanovs. Viņš šodien iesniedzis akreditācijas vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

Latvija iepriekš ar bažām skatījās uz šo kaimiņvalsts diplomātu, jo viņš visai asi izteicies par NATO aktivitātēm un ir īpaši pietuvināta persona Vladimiram Putinam un viņa agresīvajai politikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz bažām par Krievijas lomu Ukrainas konfliktā un aicinājumu Krievijai pildīt Minskas vienošanos pirmajā tikšanās reizē pagājušajā nedēļā jaunieceltajam Krievijas vēstniekam norādījis Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš iepriekš atzinis, ka jauns Krievijas vēstnieks Latvijā nenozīmē jaunas diplomātiskās attiecības, jo Lukjanovs izpildīs Krievijā dotās instrukcijas.

Taču pats Lukjanovs iepriekš LNT Ziņām atzina, ka viņš centīšoties uzlabot abu valstu attiecības.

Jaunais Krievijas vēstnieks ar dzīvesbiedri Latvijā ieradās 27. janvārī un šobrīd sācis iepazīšanos ar Latvijas augstākajām amatpersonām.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl