3 komentāri

Darbs un labklājība ir biežākais, ko min iedzīvotāji, atbildot uz jautājumu, ko jūs sagaidāt no valsts.

47% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka ir īsteni Latvijas patrioti, savukārt 11% apgalvo, ka drīzāk nav šīs valsts patrioti, secināts aptaujā, kas veikta pirms Latvijas 97. dzimšanas dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Manuprāt, vajadzētu izskaust teicienu – es ienīstu šo zemi,” šāds ir politoloģes Ilgas Kreituses novēlējums Latvijai.

Mēs individuāli atbildam par to, kas kolektīvi notiek valstī. Katrs individuāli uzņemas atbildību, nevis kāds kaut kur Briselē.

Tomēr pašmāju ļaudis savu labklājību atstāj uz valsts pleciem.

Tomēr politikas eksperti uzskata, ka valsts politikai nav jābūt kā putnu mātei, kas ieliek putnēniem jeb iedzīvotājiem visu mutē. Tai jādod iespēja darboties pašam.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

 • ES
  0 0 0

  ES

  Par prihvatizāciju neviens nav uznēmies atbildību un nav sodits.Godmanis tagad mācis skolēnus domāt.Zemes iztirgotas ārzemniekiem un divanu zemniekiem,tagad pārmet, ka neapkopti lauki,uzņēmumi pārdoti.Kāpēc?
 • omīte
  0 0 0

  omīte

  Nu ko var muldēt!!! Atkal un atkal un atkal!
  Tikai politiķi ar savu darbību panāk sev[!!!!!!!!!!]nevis savai valstij vēlamo[LV]! Šajā valstī viss ir politizēts,korumpēts /red tape/! Analfabēti valsts vadīšanā jau 25 gadus! Vai strādnieks var noteikt minimālo algu valstī,valsts apmaksātu medicīnu un izglītību,pensiju nodrošinātām vecumdienām ?????????????? Politiķis ir kā labi apmaksāta prostitūta. Viens likums un viena taisnība ir tikai tautai,bet ne tiem par kuriem tauta balsoja! Kreituses kundzei vajadzētu atcerēties,ka visi ar smagu sirdi pametušie Latviju,dodoties nezināmajā, mīl šo zemi,savu tēvu zemi,bet valdību????????-Tas jau ir cits jautājums!!!
  Šajā valstī tautas teiktais netiek uzklausīts,tāpēc tik daudz skarbu vārdu par jums un latvieši pamet valsti,jo nav vardarbīgi,bet tukšās vietas jūs,nesakarīgie politiķi, tūlīt aizpildīsiet un tas būs jūsu beigu sākums!
 • Juris Filipsons
  0 0 0

  Juris Filipsons

  Karlis Ulmanis sakraja Latvijai zeltu par ko sodien vel tie uztureta valsts,pat jaunas bikses neatlavas sev nopirkt.bet ko izdarija visas Latvijas valdibas 25.gadu laia izlaupja un apzaga Latvijas valst un Tautu 30.milRdu Ls Vertiba.-Banka Baltija.Liepajas Metalurgs.Parex banka,Krajbanka u,tt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl