Valsts policijā sākts kriminālprocess par slepkavību sabiedriskā transporta pieturā Liepājā

0 Komentāru
Valsts policijā sākts kriminālprocess par slepkavību sabiedriskā transporta pieturā Liepājā
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī sākts kriminālprocess par slepkavību, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Policija turpina izmeklēšanu, taču pašlaik sākotnējā informācija liecina, ka 11. jūnijā ap plkst. 23.40 kāds vīrietis vecumā ap 50 gadiem Liepājā, Lielās ielas autobusa pieturā, piegājis pie cilvēka, kurš atradies ratiņkrēslā un savstarpēja konflikta rezultātā draudējis viņam ar nazi.

Pēc Šeršņovas teiktā, turpat esošais vīrietis vecumā ap 40 gadiem, to redzot, devies aizstāvēt ratiņkrēslā esošo, kā rezultātā uzbrucējs pavērsis nazi pret viņu, un iedūris viņam krūškurvī, pēc kā pats devies prom.

Notikumu redzēja divi aculiecinieki, no kuriem viens piesteidzās pie cietušā sniegt palīdzību, taču diemžēl cietušais turpat nomira, taču otrs aculiecinieks steidzās pakaļ uzbrucējam, viņu panāca un nogāza gar zemi. Likumsargi tajā brīdī brauca garām notikuma vietai un, redzot notikušo, aizturēja uzbrucēju, stāstīja Šeršņova.

Viņa norādīja, ka aizturētais jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par noziedzīgiem nodarījumiem, kuri vērsti pret personas dzīvību un veselību, un no ieslodzījuma vietas atbrīvojies pagājušajā gadā.

Vakar, 13. jūnijā, VP policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas lūdza tiesu vīrietim piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu, kas ir stājies spēkā. Valsts policija turpina izmeklēšanu sāktajā kriminālprocesā, sacīja Šeršņova.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību), soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru