Valsts policija informē par situāciju saistībā ar Deglava tiltu

0 Komentāru

Valsts policija (VP) plkst. 16.30 sasaukusi preses brīfingu, lai informētu par Augusta Deglava ielas satiksmes pārvadu. Skaties.lv sadarbībā ar LNT Ziņām piedāvā to skatīties tiešraidē.

Brīfingā piedalīsies VP priekšnieks Ints Ķuzis, Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvis, kā arī Rīgas domes pārstāvis. Policija gan pieļauj, ka brīfinga sākums varētu aizkavēties.

Jau vēstīts, ka BVKB, veicot būvdarbu kontroli, konstatēja Deglava tilta nesošo konstrukciju bojājumus. Tilta bojātie balsti tika konstatēti pēc tam, kad tika demontētas zem pārvada esošās noliktavas. Iepriekš šie balsti nebija pieejami, jo kalpoja kā noliktavu starpsienas. Šogad 8. aprīlī BVKB būvinspektors izdeva atzinumu par būvdarbu apturēšanu visā objektā.

Tāpat ziņots, ka iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) otrdien paziņoja, ka ir izdevis rīkojumu par visu formalitāšu kārtošanu, lai tilts ceturtdien satiksmei tiktu slēgts. Ministrs žurnālistiem skaidroja, – ja Rīgas domes atbildīgais departaments neslēgs tiltu pats, tad ceturtdienas rītā to izdarīs Valsts policija.

Turpinot uzstāt uz Augusta Deglava ielas pārvada drošību, pašvaldība gan paziņoja, ka pati satiksmi pār to neslēgs, kas nozīmē, ka to nāksies darīt Valsts policijai.

Tikmēr Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis otrdien skaidroja, ka ir uzdevis Rīgas reģiona pārvaldei kopā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu izstrādāt satiksmes organizācijas plānu pēc Deglava tilta slēgšanas.

0 Komentāru