Valsts kontrole: Dzīvojamo ēku drošība Latvijā pasliktinās

Dzīvojamo ēku drošība Latvijā pasliktinās, un to drošības kontrole nedarbojas pietiekami labi, otrdien žurnālistiem sacīja valsts kontroliere Elita Krūmiņa, informējot par Valsts kontroles revīzijā konstatēto.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Aigars Aigars

  Aigars Aigars

  Kā tas iespējams,ja ienākumi un labklājība kāpj debesīs?
  • Arturo Essential Busino
  • Jānis Alkšers

   Jānis Alkšers

   Aigars Aigars iespējams tā, ka attīstītāji un bankas nav gatavi investēt ārpus Rīgas un pierīgas.

   Līdz ar to rodas situācija, ka daudzās pilsētās īres cenas ir gandrīz tik pat lielas, cik būtu kredīta masājums par dzīvokli jaunajā projektā. Bet neviens nav gatavs spert šo pirmo soli, lai citur sāktos jauno projektu būvniecība.
  • Aigars Aigars

   Aigars Aigars

   Jānis Alkšers Dzīve uz kredīta ir mans sapnis.Aizgaju strādāt uz uzņēmumu,kur alga 700,radās problēmas uzņēmumam,tagad minimālā,uz rokas saņēmu 340. Cik tur tas kredīts būtu mnesī?Lai tak ātrāk nojauc vecās mājas un sāk celt jaunas.Cilvēkus uz ielām.Kurš spēs maksāt kredītu,līdz brīdim,kad kļūs par invalidu, vai notiks kas cits,lai ņem dzīvoklī,pec tam izmetīsim,iedosim citam.Latvija.
 • gg

  gg

  Bet cenas šiem īpašumiem ceļas pāris gadu laikā 2 reizes. Īres cenas ar kosmosā, cilvēku skaits samazinās, bet mājokļu deficīts pieaug. Drīz nabadzīgākie iedzivotaji nespēs maksāt par mājokli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!