Valsts kompensācijas bankrotējušā uzņēmuma “Prieks tūre” klientiem ir bīstams precedents, norāda premjers

Valdība pirmo reizi tiek aicināta no valsts budžeta izmaksāt kompensācijas likvidētas tūrisma kompānijas klientiem par nesaņemtajiem pakalpojumiem. Šādu prasību iesniegusi Ekonomikas ministrija, to pamatojot ar Eiropas Savienības (ES) jauno regulējumu. Taču valdības vadītājam un vairākiem ministriem ir bažas par bīstama precedenta radīšanu, tāpēc lēmuma pieņemšana pagaidām ir atlikta.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • ANITA UMALASE

    ANITA UMALASE

    Pensionāri pa dārgo nevar atļauties tālāk par savu mājas slieksni tikt !!! Vai visu mūžu strādājot,viņi nebūtu nopelnījuši par SAVU naudu redzēt ko skaistu? Bija laiks,kad daļu cilvēku nelaida tālāk par LPSR robežu !!! Jāsakārto likumdošna arī tūrisma nozarē. jābūt obligātai risku apdrošināšanai u.t.t.
  • Rovena Freliha

    Rovena Freliha

    Bērniem naudas slimiem nav,bet te atrodas murgs.Katrs domā pats kur brayc un ar kādu firmu,,palēto gribēja un rezultāts,nav tādiem valstij naudu jāatdod,tad jay visi kuri cietušsi no kā var pieprasīt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!