Komentāri
Valsts ķersies pie ”takšu” biznesa sakārtošanas; plāno noteikt minimālo tarifa likmi
FOTO: LETA

Valsts ķersies pie taksometru biznesa sakārtošanas. Šajā jomā atklātas vairākas problēmas, un šodien Satiksmes ministrija pārējo institūciju vērtējumam nodos priekšlikumus, kā tās novērst.

Augsts ēnu ekonomikas īpatsvars, nesamaksājot līdz pat 80% no nodokļiem, nepietiekamas prasības vadītājiem un pašiem spēkratiem, kā arī pārlieku mazā kontrole – tās ir tikai dažas no konstatētajām problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satiksmes ministrija arī uzskata, ka būtu jāatceļ patlaban noteiktie tarifu griesti un jānosaka minimālā tarifa likme.

Tā iecerēts cīnīties ar pārvadātājiem, kas negodīgas rīcības dēļ piedāvā pakalpojumus par nepamatoti zemiem tarifiem.

Paredzēts arī, ka mainīsies atļauju izsniegšanas kārtība – to vairs nedarīs jebkura pašvaldība, bet gan Republikas pilsētas un pieci plānošanas reģioni. Reālās izmaiņas gan, visticamāk, nebūs tik drīz, jo termiņi normatīvo aktu izstrādei iesniedzas pat nākamā gada beigās.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl