Valsts kases darbinieku prēmijām atvēl 284 000 eiro

Komentāri

Valsts kases darbiniekiem piešķirs prēmijas teju 300 tūkstošu eiro apmērā par veiksmīgu valsts parāda apkalpošanu.

Šādu lēmumu atbalstījusi Saeimas Budžeta komisija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts kases vadība deputātus informēja, ka prēmēti tiks 48 darbinieki, jo, pateicoties viņu darbam, valsts budžetā izdevies ieekonomēt 14,2 miljonus eiro. Katra darbinieka veikums tiks vērtēts individuāli, bet prēmijas vidējais apmērs ir nepilni seši tūkstoši eiro pirms nodokļu nomaksas.

Prēmiju piešķiršanu atbalstīja komisijas vairākums, par spīti opozīcijas iebildumiem.

Inguna Sudraba, NSL Saeimas frakcijas vadītāja

Es vienkārši esmu pret to principu, pret šāda veida prēmēšanas sistēmu. Tāpēc vienmēr esmu iestājusies Budžeta likumā pret šiem pantiem. Jo uzskatu, ka darbiniekiem ir jāizveido pareiza atlīdzības sistēma, kurā visa viņu profesionalitāte un viss pārējais – vienkārši, tas ir elementāri, tas ir pamatdarba pienākums.

Imants Parādnieks, Saeimas deputāts, VL-TB/LNNK

Valsts ir ieinteresēta, lai mēs lietderīgāk tērējam resursus. Ja mēs esam ietaupījuši, veicot labu darbu, 14,2 miljonus, tad šī prēmēšana ir absolūti pamatota.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl