Valsts kases darbinieku prēmijām atvēl 284 000 eiro

Komentāri

Valsts kases darbiniekiem piešķirs prēmijas teju 300 tūkstošu eiro apmērā par veiksmīgu valsts parāda apkalpošanu.

Šādu lēmumu atbalstījusi Saeimas Budžeta komisija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts kases vadība deputātus informēja, ka prēmēti tiks 48 darbinieki, jo, pateicoties viņu darbam, valsts budžetā izdevies ieekonomēt 14,2 miljonus eiro. Katra darbinieka veikums tiks vērtēts individuāli, bet prēmijas vidējais apmērs ir nepilni seši tūkstoši eiro pirms nodokļu nomaksas.

Prēmiju piešķiršanu atbalstīja komisijas vairākums, par spīti opozīcijas iebildumiem.

Inguna Sudraba, NSL Saeimas frakcijas vadītāja

Es vienkārši esmu pret to principu, pret šāda veida prēmēšanas sistēmu. Tāpēc vienmēr esmu iestājusies Budžeta likumā pret šiem pantiem. Jo uzskatu, ka darbiniekiem ir jāizveido pareiza atlīdzības sistēma, kurā visa viņu profesionalitāte un viss pārējais – vienkārši, tas ir elementāri, tas ir pamatdarba pienākums.

Imants Parādnieks, Saeimas deputāts, VL-TB/LNNK

Valsts ir ieinteresēta, lai mēs lietderīgāk tērējam resursus. Ja mēs esam ietaupījuši, veicot labu darbu, 14,2 miljonus, tad šī prēmēšana ir absolūti pamatota.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl