Valsts kancelejas vadītāja amatā apstiprina Citskovski

Komentāri

Reformēt valsts pārvaldi tā, lai tā kļūtu efektīva, atbildīga un elastīga sola līdzšinējais Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Citskovskis, kuru šodien Ministru kabinets apstiprināja Valsts kancelejas vadītāja amatā.

Citskovskis, kurš jaunos pienākumus sāks pildīt jau šonedēļ, 7. aprīlī, vēlas papildināt sava priekšgājēja Mārtiņa Krieviņa vadībā tapušo valsts pārvaldes reformu plānu tā, lai tas būtu īstenojams dzīvē. Lai arī reformas neiztiks bez ierēdņu skaita mazināšanas, tas nebūt nebūs pirmais darbs, pie kā klāt ķersies Citskovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citskovskis amatā apstiprināts divas nedēļas pēc tam, kad valsts galvenā ierēdņa amatu negaidīti ”pēc abpusējas vienošanās” ar premjerministru Māri Kučinski zaudēja Mārtiņš Krieviņš.

Ko jaunajam valsts pirmajam ierēdnim novēl premjerministrs un vai Citskovskis nebaidās, ka, pildot jaunos pienākumus, viņam līdzīgi kā priekšgājējam var rasties domstarpības ar valdības vadītāju? Par to LNT Ziņu sižetā!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl