Valsts kancelejas vadītāja amatā apstiprina Citskovski

Komentāri

Reformēt valsts pārvaldi tā, lai tā kļūtu efektīva, atbildīga un elastīga sola līdzšinējais Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Citskovskis, kuru šodien Ministru kabinets apstiprināja Valsts kancelejas vadītāja amatā.

Citskovskis, kurš jaunos pienākumus sāks pildīt jau šonedēļ, 7. aprīlī, vēlas papildināt sava priekšgājēja Mārtiņa Krieviņa vadībā tapušo valsts pārvaldes reformu plānu tā, lai tas būtu īstenojams dzīvē. Lai arī reformas neiztiks bez ierēdņu skaita mazināšanas, tas nebūt nebūs pirmais darbs, pie kā klāt ķersies Citskovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Citskovskis amatā apstiprināts divas nedēļas pēc tam, kad valsts galvenā ierēdņa amatu negaidīti ”pēc abpusējas vienošanās” ar premjerministru Māri Kučinski zaudēja Mārtiņš Krieviņš.

Ko jaunajam valsts pirmajam ierēdnim novēl premjerministrs un vai Citskovskis nebaidās, ka, pildot jaunos pienākumus, viņam līdzīgi kā priekšgājējam var rasties domstarpības ar valdības vadītāju? Par to LNT Ziņu sižetā!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl