Valsts ieņēmumu dienests bez vadītāja strādājis labi, atzīst premjers

Komentāri

Bažām par to, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID), strādājot bez vadītāja, nav spējis nodrošināt nodokļu iekasēšanu, nav pamata. To ceturtdien pēc tikšanās ar VID vadītāja pienākumu izpildītāju Daci Pelēko, atzina premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS).

Premjers un VID vadītāja pienākumu izpildītāja pārrunāja esošo situāciju nodokļu iekasēšanas jomā, kā arī apsprieda to, kas sagaidāms no jaunās VID vadītājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vērtējot Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amatā virzīto pretendenti Ilzi Cīruli, valdības vadītājs izteica cerību, ka viņa nevis graus un veiks revolūciju, bet sistēmu pilnveidos.

Savukārt pašreizējā VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Pelēkā atzina, ka dienesta darbinieki palīdzēs jaunajai vadītājai un atbalstīs viņu.

Pelēkā uzsvēra, ka VID augstākā līmeņa darbinieki ir ar ilggadēju pieredzi šajā iestādē un visi ir lojāli VID un valsts pārvaldei.

Video

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl