Valsts amatpersonām liegs uzkrāt vairāk nekā 7200 eiro skaidrā naudā

Komentāri

Tiks ierobežotas valsts amatpersonu iespējas uzkrāt skaidru naudu. Tā šodien nolēmusi valdība.

Ministri atbalstījuši Finanšu ministrijas sagatavotās izmaiņas likumā, kas paredz aizliegt valsts amatpersonām uzkrāt skaidru naudu, kas pārsniedz 20 minimālās algas jeb 7200 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā skaidro finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, izmaiņu mērķis ir mazināt iespēju amatpersonām atmazgāt noziedzīgi iegūtu naudu, kā arī novērst iespēju nākotnē pieņemt kukuli, iepriekš deklarācijā uzrādot skaidras naudas uzkrājumus.

 

Dana Reizniece-Ozola

Dana Reizniece-Ozola
finanšu ministre, ZZS

Informācijas pieejamība un iespēja pierādīt kādas darbības vai sasaisti ierēdnim vai amatpersonai ar kādām nelegālām darbībām šobrīd ir apgrūtināta. Es ieklausos praktiķos. Ja KNAB kolēģi un VID kolēģi saka, ka viņiem tas praktiski darbā palīdzētu, tad, manuprāt, mūsu kā politiķu uzdevums ir atbalstīt.

 

 

Likuma izmaiņas vienlaikus paredz, ka deklarācijas nepubliskojamajā daļā amatpersonām turpmāk būs jānorāda ne vien laulātais un radinieki, bet arī kopdzīves partneri. Lai jaunā kārtība stātos spēkā, likuma labojumi ir jāatbalsta arī Saeimai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl