1 komentārs

Šobrīd bezdarba līmenis Latvijā ir 8,1%, kas ir mazāks nekā pērn šajā laikā, tā šorīt LNT raidījumā “900 sekundes” atzina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone.

Viņa arī piebilda, ka reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā lēnam, bet stabili samazinās. Šobrīd valstī reģistrētā bezdarba līmenis ir 8,1%. Simsone skaidroja, ka bezdarbs samazinās visos reģionos. Lēnāk tas notiek Latgalē, kur bezdarba līmenis arvien ir visaugstākais – 18,4%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa arī piebilda, ka patlaban NVA redzeslokā nav uzņēmumu, kuros situācija būtu nedroša, proti, tiktu plānots ievērojami samazināt darba vietu skaitu.

TOP komentāri

  • solon
    0 0 0

    solon

    Bezdarba līmenis lēnām, bet stabili samazinās apgriezti proporcionāli tam, kā sarūk iedzīvotāju skaits un kā pie varas esošie izveido kārtējo bezatbildīga ierēdņa amatu lai ievietotu tajā kārtējo šofera dēlu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl