Komentāri

Cilvēki Valmieras dzelzceļa stacijā apgrozās ik dienu, bet, ja gribas uz tualeti, paliec gribot, ziņo raidījums Bez Tabu. Neņemot vērā to, ka likums nosaka, ka tualetei šeit jābūt, tā aizvērta, citas – nav. 

Labierīcības nav atrodamas arī pašā stacijas ēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu aptaujātie cilvēki norāda, ka šāda situācija nav normāla, taču ”Latvijā viss ir iespējams”.

Blakus stacijai ir kafejnīca, kurā ir labierīcības, bet tur nav vēlami cilvēki, kuri nav šīs iestādes klienti.

”Mums ir uzlikta maksa. Tiem, kuri nav mūsu klienti, jāmaksā 50 centi. Mammas ar bērniņiem nāk. Tādos gadījumos, protams, naudu neprasām, bet citreiz ir bezkaunīgie: piebrauc ar mašīnu un ”fiksi” ieskrien pačurāt. Protams, ka tie mums ir izdevumi. Gan tualetes papīrs, gan ūdens. Tomēr saprotams, ka cilvēkiem vajag tualeti, kur nokārtot dabiskās vajadzības. Kaut kur tās ir jākārto,” stāsta kafejnīcas darbiniece.

Valmieras stacijas darbiniece apstiprina, ka stacijā nav labierīcību.

”Mēs visus nevaram tur laist. Mēs visi izejam medicīnisko komisiju. Cilvēki ir visādi. Mēs taču nevaram savās tualetēs laist pasažierus,” stāsta Valmieras stacijas darbiniece.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl