Komentāri

Valdošās koalīcijas partijas vienojušās Rīgas domē nesadarboties ar šobrīd pie varas galvaspilsētā esošajām partijām – ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai”.

Kā galvenais iemesls esot atšķirīgie viedokļi nacionālos jautājumos, kā arī Rīgā valdošā korupcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms pagājušonedēļ potenciālais ”Zaļo un zemnieku savienības” (ZZS) mēra amata kandidāts Viesturs Silenieks sadarbību ar Nilu Ušakovu pēc vēlēšanām neizslēdza, izsaucot lielas politiskās kaislības.

Parakstīt īpašu sadarbības memorandu ”Nacionālo apvienību” un ZZS mudināja partija “Vienotība”. Memorandā akcentēts, ka trīs partiju mērķis ir novērst ”populistu uzvaru Rīgā, kas balstīta sabiedrības šķelšanā un pašreklāmā uz iedzīvotāju rēķina.” Tālāk atšifrēts, ka populisti ir partijas ”Saskaņa” un ”Gods kalpot Rīgai”, kas pilsēta saimnieko pēdējos astoņus gadus.

Nepieciešamība pēc parakstītas vienošanas radusies, jo potenciālais ZZS Rīgas mēra amata kandidāts Viesturs Silenieks pagājušonedēļ neizslēdza sadarbību ar Nilu Ušakovu, par ko izpelnījās apvienības biedru nosodījumu.

Ušakovs devies atvaļinājumā, tāpēc komentāru nevarēja sniegt. Savukārt apvienības otrais numurs – Rīgas vicemērs Andris Ameriks – uzskata, ka notiekošais ir sabiedrisko attiecību kampaņa.

Memorands tikšot parakstīts, kad visas trīs partijas būs izvirzījušas savus mēra amata kandidātus. Pagaidām to oficiāli izdarījusi tikai partija ”Vienotība”, kuras pirmais numurs ir Vilnis Ķirsis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl