Valdība varētu neatbalstīt Muižnieku Latvijas Universitātes rektora amatā

Valdība varētu neatbalstīt Indriķi Muižnieku Latvijas Universitātes rektora amatā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Iļja Muramets

  Iļja Muramets

  Tā kampaņa, kas šobrīd no dažām koalīcijas partijām ir izvērsta pret Latvijas Universitāti un pret Indriķi Muižnieku, liecina tikai par vienu: tas ir kārtējā politiskā reiderisma mēģinājums, turklāt vēl pasniegts personiskās nepatikas mērcē. Un Muižnieks šajā spēlē, kur galvenais nav LU, bet gan LU nauda, īpašumi un iespējas tikt pie lietu bīdīšanas, ir tikai nejaušs upuris.
 • Dimants

  Dimants

  Lielākās bažas ir nevis par Muižnieku personīgi, bet gan par precedentu. Jo ja tiešām MK nobalsos par rektora neapstiprināšanu, tad tas nozīmēs, ka šāds nelikumīgs “scenārijs” ies cauri arī citās reizēs. Un tad varam atvadīties no jebkādas likumības un vismaz kaut kāda likuma rāmja: arī augstskolas tiks atdotas politiķiem saplosīšanai.
 • Teļš

  Teļš

  Jā, par augstskolu pārvaldības modeli ir jādomā, bet visa šī jezga ar rektora Muižnieka apstiprināšanu parāda vienu: nekādā gadījumā nedrīkst dot lemšanu par rektora apstiprināšanu politiķiem. Un kādreizējais lēmums par augstskolu autonomiju ir bijis pareizs. Ja dos varu politiķiem, tad netiks lemts ne par kvalitāti, ne par augstskolu, bet gan par to – patīk vai nepatīk konkrētais cilvēks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!