Valdība – uz politiskās krīzes sliekšņa

Komentāri

Valdība nonākusi uz politiskās krīzes sliekšņa. Koalīcijas partijām tā arī nav izdevies vienoties par izmaiņām nodokļos, kurām būtu jāstājas spēkā jau pēc divām nedēļām.

“Vienotība” joprojām nav gatava atbalstīt premjerministra Māra Kučinska ieceri atteikties noteikt sociālo iemaksu minimālo līmeni, tā vietā līdz 15% palielinot mikrouzņēmumu nodokļa likmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti tam, ka “Vienotība” vēl nav paudusi savu atbalstu, rīt par piedāvātajām izmaiņām nodokļos lems Saeimas komisijas. Premjers ir pārliecināts, ka viņa piedāvājums ir iedzīvotāju interesēs.

Otrdienas balsojumi atklās, kādu atbalstu premjers bauda Saeimā.

Kādas būs politiskās sekas, ja viņa piedāvātās pēdējā brīža izmaiņas nodokļos tiks atbalstītas ar opozīcijas balsīm?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl