Valdība – uz politiskās krīzes sliekšņa

Komentāri

Valdība nonākusi uz politiskās krīzes sliekšņa. Koalīcijas partijām tā arī nav izdevies vienoties par izmaiņām nodokļos, kurām būtu jāstājas spēkā jau pēc divām nedēļām.

“Vienotība” joprojām nav gatava atbalstīt premjerministra Māra Kučinska ieceri atteikties noteikt sociālo iemaksu minimālo līmeni, tā vietā līdz 15% palielinot mikrouzņēmumu nodokļa likmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par spīti tam, ka “Vienotība” vēl nav paudusi savu atbalstu, rīt par piedāvātajām izmaiņām nodokļos lems Saeimas komisijas. Premjers ir pārliecināts, ka viņa piedāvājums ir iedzīvotāju interesēs.

Otrdienas balsojumi atklās, kādu atbalstu premjers bauda Saeimā.

Kādas būs politiskās sekas, ja viņa piedāvātās pēdējā brīža izmaiņas nodokļos tiks atbalstītas ar opozīcijas balsīm?

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl